Choď na obsah Choď na menu
 


Herci

4. 5. 2008

BRIAN KRAUSE---LEO 

 Celé meno: Brian Thomas Krause


Narodený: 1. február 1969


V seráli: Leo Wyatt

About: Po prvý krát sa dostal na oči verejnosti v The Return to the Blue Lagoon, kde si zahral aj s Millou Jovovich :). Zakrátko získal hlavnú rolu v trileri Stephana Kinga – Sleepwalkers. Ďalšie filmy v ktorých hral sú napríklad Naked Souls, Breaking Free, The Liars' Club alebo December, kde hral s Balthazarom Gettym (v Charmed ako Richard Montana). Brian sa narodil a taktiež vyrastal v Južnej Californii a medzi jeho najväčšie koníčky patrí tenis, golf, basketball a taktiež Scrabble s jeho rodinou a priateľmi...:). 

ROSE  McGOWAN---PAIGE

Celé meno: Rose lin McGowan
Narodená: 5. september 1975
V seriáli: Paige Matthews
About: Rose je jedna zo šietich súrodencov, ktorých rodičia boli Američanka a Ír. Vyrastala v Taliansku a svoje detstvo prežila cestovaním po Európe. Do USA sa vrátila, lebo chcela vyštudovať strednú školu, a to v Seattli. Pôvodne výlet do Los Angeles vyústil do jej účinkovania vo filme The Doom Generation. Jej fantastický výkon vo tomto filme jej prinieslo nomináciu na najlepšieho nováčika v Independent Spirit Awards (1896). V tomto roku sa taktiež objavila v hite Wesa Cravena Scream. Účinkovala už v mnohých filmoch s hviezdnym obsadením, u nás sme mohli napríklad vidieť  film Jawbreaker. O úlohu v seriáli Charmed (nevlastná sestra Prue, Piper a Pheobe) uchádzala po odchode Shannen Doherty zo seriálu. Rolu nakoniec získala zaslúžene a to v silnej konkurencii...

ALYSSA  MILANO---PHOEBE
Celé meno: Alyssa Jayne Milano
Narodená: 19. december 1972
V seráli: Phoebe Halliwell
About: Alyssa má taliansko-amerických rodičov - otca Toma, editora filmovej hudby a mamu Lin, módnu návrhárku. Alyssa sa narodila v Brooklyne. Kariéru odštartovala väčšinou reklamami, ale čoskoro sa dostala aj do iných projektov. Ľudia ju právom poznajú ako mladú a charizmatickú herečku. Najväčší pokrok zaznamenala  rolou v situačnej komédii Who's the Boss? (1984). V tejto komédií stvárnila sladkú dcéru Tonyho Danzu Samanthu Micellu. Allysina rodina sa kvôli jej práci presťahovala asi 3000 míľ až do Hollywoodu. Do seriálu Charmed sa dostala po odrieknutí účasti pôvodnej najmladšej sestry, Lori Rom.
 
HOLLY MARIE COMBS---PIPER
Celé meno: Holly Marie Combs

Narodená: 3. december 1973

V seriáli: Piper Halliwell

About: Holly sa dostala do New Yorku keď mala7. Začala natáčať reklamy a čoskoro sa chcela stať herečkou, v čom ju vtedy podporovala jej mama, ktorá mala vtedy ešte len 24.V roku 1992 získala Holly  jednu z hlavných úloh v seriáli Picket Fences. Seriál bežal 4 roky, počas ktorých sa Holly podarilo povyhrávať ceny a získať aj uznanie kritikov. Po tomto seriále hrala ešte i v iných. V roku 1997 sa rozviedla so svojím prvým manželom Bryanom Smithom.Keď jej Shannen Doherty, s ktorou sú dobré priateľky, povedala o novom seriáli, ktorý sa pripravuje-Charmed, sa Holly uchádzala o rolu prostrednej sestry, získala ju a v súčasnosti ju už poznajú ľudia po celom svete...:)
SHANNEN DOHERTY---PRUE
Celé meno: Shannen Maria Doherty
Narodená: 12. apríl 1971

V seriáli:: Prue Halliwell
About: Shannen sa narodila v Memphise, Tennessee. Jej mama Rosa vlastnila kozmetický salón a otec Tom pracoval v banke. Má taktiež brata, ktorý je o 5 rokov starší. Keď mala 7, spolu s rodinou sa  presťahovali do Los Angeles kde malá Shannen debutovala rolou v seriáli Father Murphy, keď mala ešte len 10 rokov. Hrala už vo viacerých seriáloch a filmoch, až sa ako 19 ročná predstavila ako Brenda Walsh v obľúbenom seriáli Beverly Hills 90210. V roku 1994 však v tomto seriáli skončila, aby aby mala chvíľu súkromie od nakrúcania a nebola tak na očiach verejnosti. Čoskoro si to však rozmyslela a natočila niekoľko úspešných filmov.V roku 1998 dostala ponuku hrať v seriáli Charmed-čarodejnice Prue Halliwellovú. Príčina jej odchodu zo seriálu na konci 3.série je aj teraz stálym predmetom diskusií. Špekulácie že sa do seriálu vráti môžme však už spokojne vyvrátiť úspešne dotočenou 8. sériou, ktorá bola zároveň aj posladná...Po odchode z Charmed sa Shannen pustila do ďalších projektov.
Julian McMahon---Cole Turner

Narodil sa 27.júla 1968. Študoval právo na univerzite v Sydney. Vidieť ho bolo možné(okrem iných) i vo filme Wet and Wild Summer!,kde hral hlavnú rolu. Medzi jeho záujmy patrí surfovanie,bicyklovanie a varenie. Je fanúšikom baseballu, futbalu a basketbalu a zberateľom knižných klasík.
Drew Fuller---Chris Perry

Narodil sa 19.mája 1980 v Los Angeles. Už ako dvanásť ročný sa dostal na obálku magazínu UCLA. V šestnástich sa stal top modelom pre firmy napr. Tommy Hilfiger, Prada a Club Med. Vo voľnom čase si zahrá basketbal alebo tenis a má rád horolezetstvo, snowboarding a surfovanie.